Hírek

Sikeres focihétvége – Szinte egész szombaton pályán voltak a marcali csapatok

A legkisebbek az MVFC által megrendezett Bozsik program, régiós kiemelt “B” labdarúgó tornán, az U11-es, és az U13-as korosztályok léptek pályára, nem kisebb egyesületekkel szemben, mint az Ajka, a Celldömölk, a Devecser, a Sárvár és a Szombathelyi Haladás.

Az U11-es korosztály egy vereség mellett négyszer nyert, míg az U13-as csapat egy vereség mellett három döntetlent! játszott. A tornasorozat két hét múlva Sárváron folytatódik majd.

Az U16-os korosztály, a Kozma utcai pályán fogadta a sereghajtó Karád együttesét. A 4:0-s félidőt követően 12:0 arányban gázolta le a vendégeket Borbély Zsolt lelkes csapata.

A felnőtt csapat Magyaregresen rúgta a bőrt. Mint ahogy elmúlt heti videós hírünkben láthatták, Virág Krisztián együttese megújhodott, így várható volt az idegbeli győzelem a 20. fordulóban.

Somogyi Viktor az első félidő utolsó percében zörgette meg Kéri hálóját. Garai Krisztián a 74 percben állította be a 2:0-s végeredményt.

Az U19 -es csapat nem játszott, mivel a Magyaregresnek nincs ifjúsági csapata. Húsvétkor a Tab látogat Marcaliba.