HírekSport

Megkezdődött a kézilabda szezon! A Magyar Kupában lépett pályára a Marcali.

A szerdai kupameccs fiatalos lendülettel vette kezdetét. Sziporkázott a nyár folyamán újra szervezett hazai együttes. Az NB1/B-és Mohács a korábbi bajnokságban is rangadókkal felérő mérkőzéseket produkált a vendéglátókkal szemben, azonban a félidőig jól taktikázva, marcali vezetéssel zárult a játékrész. 11:10-et mutatott ekkor az eredményjelző. A második félidőben az öltözőben maradt a Marcali. Hat percig nem sikerült gólt dobnia Sziva Balogh Piroska lányainak. Az időkérést követően is maradt az osztály különbség a két együttes között, a végeredmény 19:30 lett így a Mohács folytatja a Magyar kupában való részvételt. A hétvégén megkezdődik a z NB2-es bajnokság. Szombaton 17 órától a Veszprémi lányokat fogadja a Marcali VSZSE csapata.