HírekSport

Marcali VSZSE – Tolna KC NB2-es női kézilabda mérkőzés – VIDEÓ

Folytatódnak a küzdelmek az NB2-es kézilabda bajnokság nyugati csoportjában. A Marcali VSZSE Veszprémben lépett először pályára a tavaszi szezonban. Az idegenbeli találkozó egy nagyon szoros összecsapást eredményezett, ahol 26:25 arányban alul maradt a Marcali a Veszprémi Pannon Sport Egyesülettel szemben.

Meccsértékelés:

Február 23-án hazai pályán fogadta Balogh Piroska együttese a Tolna KC-ét. A meccs első perceiben az öltözőben maradt a Marcali. Egészen a 9. percig nem sikerült gólt szerezni, ekkor már 4:0-ra vezetett a Tolna. Aztán megrázták magukat a hazaiak és a félidőre sikerült döntetlenre hozni az eredményt. Ekkor 13:13-at mutatott az eredményjelző. A második játékrészre sikerült egy megnyugtató 2-3 gólos előnyt szerezni, amit meg is tudott tartani a csapat.