Berzsenyi nyílt nap

Az általános iskolák nyolcadikos tanulóinak pályaválasztását segítettük november 12-én és 14-én tartott nyílt napjainkkal, melyre szép számban érkeztek érdeklődők a helyi és környékbeli általános iskolákból.

Az első órában általános tájékoztatót tartottunk az iskoláról, majd a nyelvi, informatikai, természettudományi és humán orientációról. Ezután az érdeklődésnek megfelelően leendő diákjaink betekintést nyerhettek az iskola életébe, valamint nyílt órákon vehettek részt számos tantárgyból. A tanórák után  megnéztékaz előző tanévben leérettségizett, egyetemen tovább tanulóvolt diákjaink videóüzenetét is, melyben gimnáziumi éveik tapasztalatairól és élményeiről számoltak be.

Reméljük, hogy a személyes találkozás iskolánk pedagógusaival, dolgozóival, az itt tanuló diákokkal ésa gimnázium hétköznapi életébe való bepillantással segített minden pályaválasztó diáknak, hogy meghozza a jó döntést.

Szeretettel várjuk jövendőbeli diákjainkat.

Írta: Marcali Berzsenyi Dániel Gimnázium