HírekSport

Marcali VSZSE – Hévíz SK NB2-es női kézilabda mérkőzés (meccsértékelés) – VIDEÓ

A Marcali kezdte jobban a szomszédvári rangadót, öt perc alatt öt gólt lőttek a hazaiak, a Hévíz nem talált a kapuba. Lancz Katalin szakosztályvezető időkérése után felcserélődtek a szerepek. Molnár Anna bravúrok sorát mutatta be. ( 9. perc 5 – 4). Az eredmény hat percig nem változott. A nagy rohanásban mindkét oldalon sok volt a technikai hiba. Minden hazai találatra válaszolt a Hévíz, a szünetben 11 – 11 volt az állás.

A folytatásban Burghardt Viktória vezérletével 3 gólos előnyt szereztek a fürdővárosiak. Urbán Edina kiváló játéka most is megoldhatatlan feladatot jelentett a vendégeknek. Elképesztő izgalmak között ért véget a találkozó. Szabálytalan csere és kiállítások tarkították a nagy iramú egyébként sportszerű összecsapást. A végjátékban az 5 Marcali gólra egyetlen válasz érkezett. Ez döntött. Befejezésül Burghardt Lukrécia időn túli szabaddobásánál Szvoboda Szelinának még bravúrra volt szüksége. ( 24 – 23).