HírekSport

Marcali VSZSE – Szekszárdi FGKC NB1/B. női kézilabda mérkőzés (értékelés) – VIDEÓ

Mint egy 100 néző előtt került sor a találkozóra, ahol sorozatban harmadik idegenbeli mérkőzését játszotta a Szekszárd. Ezúttal a Marcali volt az ellenfél.

Habár az első gól után még jött az egyenlítés, de folyamatosan növelte előnyét a Szekszárd. Támadásaik zömét lerohanásból fejezték be, bár megnehezítette Kaveczkiék dolgát a Marcali agilis irányítója Dombóvári. A félidő előtti percekben kissé összeszedte magát a marcali, bár az eredmény ekkor már 8:22 volt a Fekete Gólyák javára. A második félidő is hasonló forgatókönyv szerint kezdődött. Gyors gólváltás után folyamatosan növelte előnyét  a tolnai csapat, a 47. percben már 22 gól volt a különbség.