HírekLelátóSport

Marcali VSZSE – PEAC NB2 női kézilabda mérkőzés – VIDEÓ

Lejátszották az NB2-es kézilabda bajnokság utolsó őszi fordulóját. A vendég PEAC kérésére előrehozták mind az ifjúsági, mind a felnőtt mérkőzéseket.

Az ifjúsági csapat a bajnokságot vezető Pécs ellen nem talált fogást a vendégeken, néha ugyan sikerült felzárkóznia Szántó Angéla lányainak, azonban a végelszámoláskor 25:32 arányban alulmaradt az ifi. A felnőtt meccs sziporkázó hangulatban kezdődött, hiszen a tabella állása szerint nagyon szoros mérkőzésre volt kilátás. A Kiss Nikolett – Mizsák Dorina játékvezető páros finoman szólva nem könnyítette meg a csapatok dolgát. Egy két góllal vezetett a Marcali, a félidőben már 15:11-et mutatott az eredményjelző. A folytatásban is góllal kezdett a marcali, az 50. percre már féltucattal nőtt a hazai előny. Az 54. percben Szabadi Szimonettát piros lappal végleg kiállították a játékvezetők.