HírekKiemelt hírekKözélet

ÁLLÁSAJÁNLAT – Mesztegnyői fűrészüzembe keresünk dolgozókat

Mesztegnyői fűrészüzembe keresünk dolgozókat, az alábbi munkakörökbe:

Faanyag felmérő és minőségi osztályozó:
– Fűrészgép után faanyag darabonkénti felmérése ez alapján méretjegyzék készítése. A kamionos szállításra a keletkezett rakatok előkészítése. Az üzembe beérkező rönkfa mennyiségi ellenőrzése rönklapkák alapján.
Elvárás:
– Min. faipari vagy erdészeti középfokú végzettség, gyakorlat vagy gyors betaníthatósági szándék.
Bérezés: tapasztalat és gyakorlat alapján megegyezés szerint.

Rönkhasító szalagfűrészgép (Primultini 1300) kezelő:
– A fűrészgép rendeltetésszerű üzemeltetése, esetleges hibák észlelése. A gép vezérlése fülkéből történik joystikok, kapcsolók és számítógép segítségével. Fűrészlap csere elvégzése, fűrészlapok kezelése, használt (életlen), élezett lapok. Lapokról használati nyilvántartás vezetése.
Elvárás:
– Középfokú, műszaki végzettség.
– Koncentrációs képesség.
Betanulási időszakban 1.200 Ft/óra nettó órabér, a betanulást követően 1.400 Ft/óra.

Páros szélező kezelő:
– Paul páros szélező gép kezelése. A gép vezérlőtábláról kezelhető, előre beprogramozott méretek alapján, gombok és joystikok segítségével. Fűrészlapok elhasználódásának jelzése, gép szenzorainak, tengelyének, végállás kapcsolóinak ellenőrzése, szükség szerinti tisztítása.
Elvárás:
– Szakmunkás, műszaki végzettség.
Betanulási időszakban 1.100 Ft/óra nettó órabér, a betanulást követően 1.200 Ft/óra.

Optimalizáló kezelő:
Paul C14 optimalizáló, a gép vezérlése számítógéppel történik. A faanyagot szállítószalagra kell elhelyezni, és a kívánt vágási határokat krétavonallal szükséges megjelölni. A gép előre meghatározott program alapján beavatkozás nélkül dolgozik. Gép, szállítópályák, érzékelők, fotocellák, szakszerű tisztítása ellenőrzése.
Elvárás:
Betanulási időszakban 1.050 Ft/óra nettó órabér, a betanulást követően 1.150 Ft/óra.

Targoncavezető:
Dízel üzemű targoncák kezelése (Balcancar, Still) . Telepen belüli anyagmozgatás, rönk felrakása behordó pályára, deszkarakatok tovább feldolgozó csarnokba történő átvitele, szállítópályára felrakása. Késztermék egységrakatokban történő elhelyezése. Késztermék kamionra rakása.
Elvárás:
– Targoncák rendeltetésszerű üzemeltetése, üzemanyag fogyasztás, tankolások dokumentálása.
– A munka megkezdése előtt, gépek rendeltetésszerű működésének ellenőrzése.
– Észlelt hibák haladéktalan jelzése.
– Az időközi szüneteket és a munkaidő befejezését követően a gép szükség szerinti takarítása.
– Gyakorlat szükséges, kamionrakási tapasztalattal.
Betanulási időszakban: 1.150 Ft/óra nettó órabér, a betanulást követően megegyezés szerint.

Segédmunkás:
– Fűrészgépek után a faanyag elszedése. Kész termékek anyagmozgatása, deszkák kérgezése
Elvárás:
– Józan életmód
– Terhelhető fizikai állapot
Betanulási időszakban: 850 Ft/óra nettó órabér, a betanulást követően 1.000 Ft/óra.

Előnyt jelent a faipari üzemben szerzett gyakorlat!

Minden munkakörre betanítás, pályakezdőknek is lehetőséget biztosítunk.
Bejelentett munkahely.
Utazási költségtérítés.
Három havonta teljesítményarányos prémium.
Modern géppark.
Csak józan életű, rendezett körülmények között élő, dolgozni akarók jelentkezzenek!

Érdeklődni:

Szép Györgyi
ügyvezető

+36/30/9949294

munkanapokon: 9-18 óra között
szombaton: 9-12 között