HírekKözélet

Állásajánlat – A Marcali Szociális és Egészségügyi Szolgáltató Központ 1 fő takarítót keres

A Marcali Szociális és Egészségügyi Szolgáltató Központ (8700 Marcali, Dózsa Gy. u. 9.) 1 fő takarítót keres

Jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony (4 hónapos próbaidővel)

Foglalkoztatás jellege:részmunkaidő napi 4 óra

A munkavégzés helye:            Védőnői szolgálat (8700 Marcali, Széchenyi u. 17-21.)

A munkakörbe tartozó alapvető feladatok:

Az intézmény belső helyiségeinek és az épületet körülvevő területek takarítása, tisztaságának, rendjének fenntartása

Illetmény és juttatások: az illetmény megállapításáról a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvényrendelkezik.

Pályázati feltételek:

  • általános iskolai végzettség
  • magyar állampolgárság
  • büntetlen előélet

Pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • önéletrajz
  • iskolai végzettség másolata

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • szakmai tapasztalat

Jelentkezési határidő:2020. február 28.

A pályázat benyújtásának módja: személyesen aMarcali Szociális és Egészségügyi Szolgáltató Központban (8700 Marcali, Dózsa Gy. u. 9.)

A pályázatok elbírálásának határideje: 2020. március 6.

Az állás legkorábban 2020. március 16-tól tölthető be.

Érdeklődni lehet Hódos Melinda igazgatóhelyettesnél személyesen, vagy telefonon a 85/311-102; 510-355-ös telefonszámon.