HírekKözélet

Marcali Berzsenyi Dániel Gimnázium-Ballagás 2020

Iskolánk történetében ilyenkor minden évben lázasan készültünk a ballagásra.

A végzős diákok várták, hogy gimnáziumi éveiket méltóképpen ünnepelhessék hagyományos ünnepségünkön szüleikkel, rokonaikkal, barátaikkal. 2020 tavaszán viszont az eddig megszokott napi rutin gyökeresen megváltozott. Egy világjárványnak köszönhetően otthonunkba kényszerültünk, a tanítást és tanulást kizárólag otthonról végezhettük. Ahogy telt az idő, egyre kevesebb esély mutatkozott arra, hogy még egyszer, utoljára személyesen találkozhatunk, búcsút vehetünk egymástól. Ezért az idei tanévben rendhagyó módon, egy alkalomhoz illő videóval búcsúzunk diákjainktól. Most is szép számmal vannak olyan tanulóink, akik tanulmányi -, sporteredményeikkel, vagy kulturális munkájukkal kiemelkednek.