Érmek, Óriási egyéni csúcsok, a Cápák Országos Bajnokságán

Az idei Cápa Országos Bajnokságnak szegedi Tiszavirág Sportuszoda ad otthont július 20 és 23. között.  A négy napos versenyen a lányoknál 2011-12-es, a fiúknál a 2010-2011-es korosztály legjobbjai álltak rajthoz, akiknek sikerült megúszniuk a szintidőt és kvalifikálták magukat a megmérettetésre. A délelőtti előfutamok 9:30-tól, a délutáni döntők 17:00 órától kezdődnek. 295 úszó, 68 egyesület, 1500 rajt – ezek a cápa országos bajnokság legfontosabb számai.

A nyitónapon hazánk összes régióvezetője és a Magyar Úszó Szövetség vezetősége is a helyszínen tekintette meg a délutáni Döntőket. A NivoMed Egyesületet e rangos versenyen 5 fő képviselte.

A NivoMed egyesületet képviselő összes gyermek szinte minden versenyszámból új óriási egyéni csúcsot tudott.
Dömötör Zselyke 2012
Klujber Hanna Napsugár 2011
Borbély Imola 2011
Erős Karolina 2011
Gadányi Hédi 2011

EREDMÉNYEK:
Gadányi Hédi
800 m gyorsúszás OB 3. hely
100 m női gyorsúszás OB 3. hely
400 m női gyorsúszás OB 3. hely
1500 m női gyorsúszás OB 5. hely
100 m női hátúszás OB 8. hely
200 m gyorsúszás OB 4. hely
50 m gyorsúszás OB 7. hely
100 m női mellúszás OB 11. hely
Erős Karolina:
50 m gyorsúszás OB 34. hely
100 m női mellúszás OB 6. hely
200 m női mellúszás OB 8. hely
Borbély Imola:
50 m gyorsúszás OB 23. hely
100 m női gyorsúszás OB 31. hely
100 m női hátúszás OB 31. hely
200 m gyorsúszás OB 20. hely
100 m női mellúszás OB 26. hely
100 m női pillangóúszás OB 15. hely
200 m női hátúszás OB 32. hely
Klujber Hanna Napsugár:
100 m női mellúszás OB 34. hely
200 m női mellúszás OB 26. hely
Dömötör Zselyke:

100 m női hátúszás OB 33. hely
400 m női vegyesúszás OB 8. hely
200 m női hátúszás OB 33. hely
Egyesületünk csapattagja 3 váltóban is el tudott indulni
4×200 m női gyorsváltó (Gadányi H.-Borbély I.- Erős K.-Klujber H. N.) OB 4. hely
4×100 m női vegyesváltó elődöntő (Dömötör Zs.-Erős K. – Borbély I.- Gadányi H.)
OB 6. hely délutáni DÖNTŐ (Klujber H. N.-Erős K. – Borbély I.- Gadányi H.) OB 5. hely
4×100 m gyorsváltó elődöntő (Klujber H. N.-Erős K. – Borbély I.- Gadányi H.) OB 7.
hely délutáni DÖNTŐ DÖNTŐ (Klujber H. N.-Erős K. – Borbély I.- Dömötör Zs.) OB 8. hely