HírekSport

Újabb vereség! Az alsóházban a kézilabda csapat.

Az ősszel elmaradt 7. forduló mérkőzését pótolta a két együttes. A sérültektől és betegségtől sújtott hazaiak csak foghíjasan tudotak pályára lépni, így két fiatal csapat nézett egymással farkasszemet.

Ki kimeccs volt a szombati összecsapás, egészen addig, amíg az első félidőben piros lapot nem osztottak ki Duzsik Nikolettnek, aki talán rossz ütemben érkezett és eltalálta a kapura támadó kanizsai játékost.

Ezt követően továbbra is sziporkázó hangulatot láthattak a Tavi TV közvetítését nézők:

A félidőben 14:15-ös előnnyel ment a Tungsram. A folytatásban sikerült 1-2 gólos előnyüket megtartaniuk a zalaiaknak.A véghajrában sem sikerült a döntetlent kiharcolni a Marcalinak.

A végeredmény: Marcali VSZSE – Tungsram SE 25-27.

A hétvégén ismét hazai pályán játszik az MVSZSE, szombaton a Siófok lesz az ellenfél.