Marcali sikerek! Kedden rendezték meg a Mezei futás körzeti döntőjét Marcaliban.

A verseny az idei  tanévtől Kis-Dörnyei László Emlékverseny néven szerepel a versenynaptárban.

Kis-Dörnyei László hosszú éveken át volt a Marcali DSB elnöke, számtalan mezei futó nyakába akasztott érmet az elmúlt években. A Marcali Mikszáth Kálmán Általános Iskola testnevelő munkaközössége kérésére a Somogy Megyei Diáksport Bizottság beleegyezett a névváltoztatásba, tisztelegve Kis-Dörnyei László emléke előtt. A körzeti döntőről bővebb összefoglalóval MarcaliHír7 című magazinunkban láthatnak összeállítást.

A verseny eredményei:

 I. korcsoport

LEÁNY EGYÉNI:

  1. Buza Boróka – Balatonfenyves
  2. Bognár Bianka – Mikszáth
  3. Bonnyai Luca – Balatonkeresztúr

Csapat:

  1. Mikszáth 20 pont (Barna Izabella, Légrádi Zoé, Bognár Bianka, Jónás Szofi, Rózsa Rebeka)
  2. Balatonkeresztúr 54 pont (Dombi Chiara, Negyedes Fanni, Bonnyai Luca, Mózi Natasa, Zákányi Iringó)
  3. Noszlopy 76 pont (Kutor Dóra, Horváth Hanna, Orsós Zoé, Kőrösi Fanni, Ozvald Dorka)

FIÚ EGYÉNI:

  1. Kónya Botond – Balatonkeresztúr
  2. Misák Máté – Balatonkeresztúr
  3. Torma Benett – Mikszáth

CSAPAT:

  1. Balatonkeresztúr 16 pont (Kónya Botond, Misák Máté, Nemes Olivér, Tombor Bence, Gelencsér Zétény)
  2. Mikszáth 20 pont (Torma Benett, Móri Dániel, Börczi Bence, Juhász Máté, Kolompár Ármin)
  3. Noszlopy 70 pont (Bozsek Bonifác, Burza Péter, Erden Cengiz Kaan, Hajas Ármin, Ujj Szabolcs)

II. korcsoport

LEÁNY EGYÉNI

  1. Magyar Kinga – Mikszáth
  2. Guzsvinecz Dorka – Mikszáth
  3. Bogdán Gréta – Balatonfenyves

CSAPAT:

Mikszáth 16 pont (Magyar Kinga, Guzsvinecz Dorka, Varga Izabella, Ledniczki Panna, Babina Mirabell)

Balatonfenyves 30 pont (Klujber Hanna, Bogdán Gréta, Elekes Edina, Szanyi Dorina)

Balatonkeresztúr 52 pont (Németh Dorina, Opavszky Eliza, Imre Panna, Tóth Zselyke, Linczender Flóra)

FIÚ EGYÉNI:

  1. Detrich Viktor – Noszlopy
  2. Papp Hunor – Mikszáth
  3. Végh Zalán – Balatonkeresztúr

CSAPAT:

  1. Balatonkeresztúr 22 pont (Végh Zalán, Kónya Roland, Taylor Michael Ethon, Horváth Péter, Weihrduch Samuel)
  2. Mikszáth 38 pont (Baranyi Borisz, Farkas Benett, Horváth Zsombor, Papp Hunor, Tóth Ármin)
  3. Noszlopy 46 pont (Bozsek Bendegúz, Detrich Viktor, Horváth Szabolcs, Kovács Máté, Molnár Kristóf)

III. korcsoport 

LEÁNY EGYÉNI

  1. Buza Ilka – Balatonfenyves
  2. Sziva Fruzsina – Mikszáth
  3. Kovács Zsanett – Balatonkeresztúr

CSAPAT:

  1. Mikszáth 21 pont (Sziva Fruzsina, Horváth Zsófia, Holdosi Leila, Szabó Anikó, Somogyvári Lara)
  2. Noszlopy 47 pont (Huszár Lilien, Kutor Kitti, Tóth Fedóra, Kósi Rebeka, Karancz Nóra)
  3. Balatonkeresztúr 52 pont (Kovács Zsanett, Horváth Nóra, Nagy Zsóka, Madarász Eszter)

FIÚ EGYÉNI:

  1. Kemény Kálmán Kolos – Balatonfenyves
  2. Vass Milán – Noszlopy
  3. Óvári Soma – Mikszáth

CSAPAT:

  1. Mikszáth 19 pont (Óvári Soma, Varga Dominik, Szován Filip, Korcsog Erik, Tüttő Zsombor)
  2. Noszlopy 45 pont (Vass Milán, Tamás Bálint, Nemes Viktor, Horváth Szilárd, Bogdán Dániel)

IV. korcsoport

LEÁNY EGYÉNI:

  1. Detrich Luca – Noszlopy
  2. Németh Lili – Mikszáth
  3. Bohár Zsófia – Noszlopy

CSAPAT:

  1. Noszlopy 17 pont (Detrich Luca, Bohár Zsófia, Bognár Emese, Takács Anna, Balázs Noémi)
  2. Mikszáth 30 pont (Németh Lili, Horváth Dominika, Rakics Panna, Obál Zengő, Szakály Bianka)

FIÚ EGYÉNI:

  1. Tamasián Bernát – Mikszáth
  2. Kalota Levente – Mikszáth
  3. Bohár Bálint – Noszlopy

CSAPAT:

  1. Mikszáth 14 pont (Tamasián Bernát, Kalota Levente, Csomó Bence, Takács Soma, Sallai Bence)
  2. Noszlopy 26 pont (Bohár Bálint, Bohár Marcell, Rózsa Bence, Takács Gergő, Gadányi Márk)