HírekSzines

„Hívj meg egy menekült gyermeket uzsonnára”

Ezzel a felhívással fordult a Marcali Mikszáth Kálmán Általános Iskola Szülői Munkaközössége az intézménybe járó gyerekekhez és szüleikhez, az iskola pedagógusaihoz, dolgozóihoz; csatlakozva a Máltai Szeretetszolgálat Marcali szervezetének adománygyűjtési kezdeményezéséhez.

A két napos akció nyomán ismételten megerősödött bennünk, hogy iskolánk jószándékú, cselekvő emberek közössége. Mindenki fontosnak tartotta, hogy hozzájárulását eljuttassa ,és reményeink szerint az összefogás erejével segíthessen. Mi ezzel a küldeménnyel is szeretnénk kifejezni együttérzésünket a bajbajutott családoknak, gyerekeknek.

A gyűjtés lebonyolításában nagy segítségünkre volt iskolánk támogató együttműködése. Itt köszönnék meg a lelkesmunkát Tóth Péternek , „Peti bácsinak” és az összefogást a Máltai Szeretetszolgálatnak.

„A vígasz olcsó ajándék, a segítség fontos kapaszkodó.”

Ennek jegyében köszönjük mindenkinek a részvételt!

Mikszáth Kálmán Általános Iskola Szülöi Szervezete